Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy Zielona Góra

lekarz Ali Hedayati

65-048 Zielona Góra

Lekarz bardzo miły i cierpliwy. Rzeczowo i spokojnie udziela informacji o pacjencie jego rodzinie, a mną (pacjentką) stale się interesował. Oprócz obowiązkowych wizyt przy obchodzie zaglądał często do sali, pytając jak się czuję i przy okazji na bieżąco omawiał ze mną moje wyniki. Będąc już po dyżurze potrafił dzwonić na oddział i prosić pielęgniarkę, by opisała w jakim aktualnie jestem stanie. Bardzo pozytywnie odebrałam tego lekarza.

lekarz Wojciech Wybrański

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Lawendowa 7
65-012 Zielona Góra

Bardzo polecam tego lekarza. Pomaga mi leczyć chorobę od początku , godny zaufania. Jeden z lepszych onkologów .

lekarz Tomasz Kopczyński

65-048 Zielona Góra

Polecam. Gośc zna się na z swoim fachu i nie naciąga

Jarosław Schab

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Jarosław Schab
ulica Wazów 58/2
65-191 Zielona Góra

Od kilku lat miałam problem ze stawem skroniowo-żuchwowym, wizyty u lekarzy, rehabilitacja, masaże, sugerowanie przez lekarzy wstawienia 2 implantów. Przez ostatni miesiąc dyskomfort bardzo się pogłębił, nie mogłam gryźć, bo staw, ucho i prawa strona skroni bolała. Lek. Schab zalecił szynę relaksacyjną i nagrzewanie poduszką elektryczną lub termoforem. Zatem do rzeczy, póki co szyna dała znakomite efekty, mogę normalnie jeść, myć zęby, zwyczajnie otwierać usta na tyle ile jest to ...

lek. dent. Maciej Kozakiewicz

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A
65-086 Zielona Góra

W chwili paniki, przemieniam się z niemowy w straszną gadułę. Dr Maciej okazał się być nader cierpliwym człowiekiem. Swoim poczuciem humoru, zapewnieniem, że jest tu po to żeby mi pomóc, wytłumaczeniem wszystkiego, przekonał mnie do tego żebym zamilkła 🫢 Nie poczułam nawet ukłucia igły nie mówiąc już o wyrwaniu dwóch korzeni. Polecam z czystym sumieniem. Człowiek pełen empatii, kompetentny, profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Wanda

lek. dent. Radosław Czapla

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dental Implant Radosław Czapla
Dworcowa 1/1
65-019 Zielona Góra

Lekarz godny polecenia !! Profesjonalista na wysokim poziomie dokładnie tłumaczy problem z jakim się zwracamy.W gabinecie czujemy się komfortowo nie odczuwamy strachu.Lekarz bardzo uprzejmy .

lekarz Krzysztof Bromer

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

bardzo dobry specjalista polecam uprzejmy zna sie na sfojej profesji kompetetny

Stanisław Kozakiewicz

zielona góra
Zielona Góra

Fantastyczny lekarz – doświadczony i kompetentny, merytoryczny. Pierwszy dentysta do którego NAPRAWDE nie mam obaw wracać. Ogromne doświadczenie które przekłada się na jakość usługi, pracuje szybko i czysto, ja osobiście nie zdążyłam się wystraszyć jak już było PO!. Serdecznie polecam – szczególnie tym bardzo „odważnym” co „kochają dentystów”. P/S. Korzystałam z usługi w ramach ubezpieczenia NFZ

lekarz Janusz Donabidowicz

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Rewelacyjny człowiek i lekarz.Bardzo uprzejmie i miło aż dziwne że to wszystko na NFZ.Panie pracujące z doktorem rewelacyjne.

Tomasz Monkiewicz

65-048 Zielona Góra

Lekarz w srednim wieku,bylem u niego pierwszy raz,ale podchodzi do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem.

lekarz Lech Janiak

Agrestowa 87 (Zacisze)
Zielona Góra

Jestem pod wielkim wrażeniem. Chirurg z dużym doświadczeniem, bardzo kompetentny. Podczas wizyty uważny i słuchający. Polecam.
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Marcin Cieciorowski

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Lekarz, który wykazuje dużą kompetencję i zaangażowanie w opiekę nad pacjentem. Dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia i szczególowo odpowiada na wszelkie pytania. Zdecydowanie godny polecenia!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jacek Cichy

Chirurg szczękowo twarzowy

Zielona Góra

Lata temu byłam u Pana Doktora na wyrywaniu czterech ósemek na NFZ. Był jedynym lekarzem z czwórki do jakiego udało mi się dodzwonić i szybko umówić. Bałam się, bo zastanawiało mnie podejście lekarza kiedy idę do niego na NFZ. Pan Doktor bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zaplanował cały proces, rozdzielił w czasie wyrywanie. Samo wyrywanie przebiegło bez problemów choć do najłatwiejszych nie należało. Lekarz profesjonalny, pogodny i przemiły. Do dziś pamiętam ...
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Beata Ostojak-Eichler

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Chirurgów Dziecięcych Jan Nowak i wspólnicy- spółka jawna
Wyszyńskiego 99/102
65-536 Zielona Góra

Ja chodzę do Pani doktor od lat i bardzo sobie cenię jej umiejetności i podejście do pacjenta. Mogę z czystym sumieniem polecić jej uslugi.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Dorota Wybrańska

Lawendowa 7
65-012 Zielona Góra

Lekarka bardzo profesjonalna, konkretna, precyzyjna, skupiona na pacjencie. Same pozytywne odczucia. Taką opinię wyrażam po kolonoskopii wykonanej przez Panią Doktor. Wyrazy szacunku.
Opinia dodana przez: Andrzej

Ireneusz Kasprzak

Poliklinika Zielonogórska
Zielona Góra

Byłam na usuwaniu pieprzyka spod pachy poprzez wypalanie. Zabieg całkowicie bezbolesny. Nawet znieczulenie prawie nie bolało. Sam lekarz bardzo miły i zabawny. Ogromnie dziękuję za poświęcony czas!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Edward Migniewicz

Aldemed
66-001 Zielona Góra

Pan Migniewicz tzw. chirurg, nie zbadał mnie, nie przeprowadził wywiadu, odesłał z kwitkiem, ponieważ permanentny ból brzucha, stwierdzona kamica żółciowa i skierowanie od lekarza rodzinnego, nie są podstawą do skierowania na tomograf, bądź rezonans jamy brzusznej. Usłyszałam "jeżeli chce Pani tomograf, niech idzie Pani zrobić sobie prywatnie we własnym zakresie". Problem jest taki, że prywatnie również wymagają skierowania. Wizyta, na którą czekałam kilka tygodni i dla której musiałam zwolnić się ...
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Mariusz Chmielarski

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

To nie jest lekarz! To jest zwykły felczer bez grama doświadczenia. Wypisał moją mamę z SORu bo nie widział powodu do zatrzymania na oddziale a dwa dni później mama wylądowała na OIOMie! Nie życzę nikomu kontaktu z takim zarobkiewiczem dla którego pacjent jest nic nie znaczący. Wstyd że jakikolwiek szpital takiego przyjmuje bo robi tylko złą opinię dla szpitala. Życzę mu wszystkiego najgorszego bo przez jego nie kompetencję mogę stracić ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Ewa Dunas

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Podgórna 46 (wejście B)
65-213 Zielona Góra

Niemiła, imputuje mi jakieś dziwne podejście do ew. operacji, mimo że mam normalne podejście. Wolałabym, żeby pani doktor nie oceniała pacjentów, tylko zajmowała się sensu stricte sprawami ich zdrowia.

lekarz Zdzisław Ogrodowczyk

Chirurg naczyniowy